5 Basit Teknikleri için samsung s8 plus kılıf

CeppadSamsung‘un önümüzdeki birkaç ay içinde tanıtımını yapacağı Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus‘a ait yüksek ihtimal ile orjinal olan iki kılıf ortaya çıktı. Gidip bu telefona artik para harcamak istemiyorum zaten 1.5 ay sonra two.yilini dolduracak bu saydigim three sey olmasa zaten degistirme gibi bir dusuncem olmazdi S8 21 nisanda cikarsa acikcasi en az three sene kullanmayi cikmazsa S6 devam buyuk ihtimal yazin S8'e gecis yaparim.


Geçtiğimiz günlerde Samsung, piyasaya yeni sürdüğü Galaxy Note 7 modelinin pil sorunlarıyla ilgili çıkan sorunlar nedeniyle satışları durdurma kararı almış ve mevcut modellerin geri çekilmesine karar vermişti. İPhone 6s kılıf, Galaxy S7 kılıf ve dahası için taşlı ve ışıltılı kılıf modellerini 'da inceleyebilirsiniz.


Samsung Galaxy S7 serisi ile tasarım olarak yeterince yenilik üretmediği ve S6 serisinin revize edilmiş işletim sistemi ile çok benzer bir kasa yapısıyla piyasaya sürüldüğü içim eleştiriler almıştı. Samsung Note2 cam değişim ücreti 150 TL. Merkez servise gelirse two saat , İstanbul içi şubelere teslim edilirse 1 gün veya İstanbul dışı şubelerden gelirse kargo süresi kadardır.


Logitech PRO for Samsung Galaxy NotePRO and Galaxy TabPRO'nun Şubat itibariyle Amerika, Avrupa ve bazı Asya ülkelerinde 129 Euro'dan satışa sunulması bekleniyor. Hem Samsung Galaxy S6 hem de Galaxy S6 edge çekici görünüme sahip olan telefonlar. Samsung Galaxy S8 serisinde bu eleştirileri dikkate almış olacak ki Galaxy S8 serisinde oldukça farklı bir tasarım kullanacak gibi görünüyor.


Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge, Vulkan API'yi destekleyen ilk akıllı telefonlar olduğundan API ile geliştirilen oyunlardaki efektleri son derece etkileyici bir şekilde hissedebilirsiniz. Arkadaşlar size bir sorum olacak s7 edge 2 farklı işlemcili olarak piyasaya sürülmüş.


Samsung Galaxy S8 modeline ait olduğu iddia edilen somut görüntüler, artarak gelmeye devam ediyor. Resmi olan bu özelliklere göre Galaxy S8, 5.8-inç (Tam dikdörtgen) / 5.six-inç (Kavisli kenar) Quad HD+ Super AMOLED ekrana sahip olacak. Evan Blass'ın açıklamasına göre Galaxy S8‘de 3,250 mAh, Galaxy S8 Plus‘da ise three,750 mAh kapasiteli bataryalar yer alacak.


Deri görünümün altında bütün arka kapak plastikten oluşurken, Samsung'un son dönem telefonlarında görebildiğimiz metal kenarlıklar Note Edge'de de bulunuyor. Bir aksesuar olarak Galaxy S8 ile birlikte tanıtılacak, Note 5, S7 ve S8 ile birlikte çalışabilecek bir yapay zeka teknolojisi olacağını tahmin ediyoruz.


Bunlardan ilginç bir şeyler arıyorsanız, Klavye Kapağı, yazmayı daha hızlı ve daha doğru yapmak için Galaxy S8 / S8 + 'e bağlanan fiziksel bir QWERTY klavyedir. Bunun yanısıra, Galaxy S8 modelinde TouchWiz için geliştirilen alternatif plugin yazılımlar da yer alması bekleniyor.


Bildiğiniz gibi Samsung, bu yıl Mobil Dünya Kongresi‘nde sadece Galaxy Tab S3‘ün tanıtımını yapacak. Samsung Galaxy S8'de bir parmak izi sensörü ve iris tarayıcı beklediğimiz doğru, fakat kameranın yanına alınan bir parmak izi sensörü çok tepki alabilir. Eğer 20 inçlik Samsung Galaxy için benzersiz bir görünüm vermek için, doğal ahşap marka Slicoo ile yapılan lüks bir tasarım ve özgün bir kılıf daha iyi hiçbir şey yoktur.


Samsung Galaxy Lounge, mankenler, tasarımcılar ve moda haftasına yön veren tüm ünlü isimlere ev sahipliği yaparak, bu isimler hem Mercedes-Benz Moda Haftası'nın yoğunluğundan kaçabilecekleri, hem de keyifli bir mekan içinde en yeni Samsung cihazlarını görebilecekleri bir alan sunuyor.


Ortaya çıkan yeni sızıntılar Galaxy S7'nin, Galaxy Note 5 gibi kıvrımlı bir arka yüzeye ve Galaxy S7 edge'in ise Galaxy S6 edge+ gibi düz biz arka yüzeye sahip olacağını işaret ediyor. LG G6 da ise, daha önceki sızıntılardan hatırladığımız tasarımın aynısı kılıf içindeaçıkça görülüyor.


Samsung parmak izi tarayıcısını bu bölüme yerleştirirken muhtemelen tam da cihazı tek elinizle tuttuğunuzda işaret parmağınızın denk geldiği noktayı hedef almayı düşündü. Koskoca samsung bunu düşünememiş fena çuvallamışlar ama telefon gayet güzel genel hatları ile.


Çince sosyal ağ sitesi Weibo'dan gelen bir görüntü ise Galaxy S8'i bize ilk kez göstermiş olabilir. Öyle ki telefon önce çaly?yr halde görüntülenmi?, ardyndan bir kylyf markasynyn Galaxy S8 için tasarlady?y kylyflaryn ortaya çykmasyyla birlikte telefonun detaylary belli olmaya ba?lamy?ty.


Galaxy S8'in gerçek tasarımının bu olacağı hakkında Samsung resmi bir açıklama yapmadı. Henüz tam netleşmemiş olsa da, Harman'ın otomobillerde kullanılan sistemlerine Samsung çözümlerinin de entegre edilebileceği, en azından bunlarla ilgili çalışmaların 2017'de yapılacağını söyleyebiliriz.


Samsung Galaxy S8 modeline ait olduğu iddia edilen somut görüntüler, artarak gelmeye devam ediyor. Resmi olan bu özelliklere göre Galaxy S8, five.eight-inç (Tam dikdörtgen) / five.six-inç (Kavisli kenar) Quad HD+ Super AMOLED ekrana sahip olacak. Evan Blass'ın açıklamasına göre Galaxy S8‘de three,250 mAh, Galaxy S8 Plus‘da ise 3,750 mAh kapasiteli bataryalar yer alacak.


Bu uygulamalar, Android akıllı telefonlarda, Google uygulamalarında, Samsung uygulamalarında ve Kindle gibi birkaç uygulamada bazı temel uygulamaları içerir. Bu fiyatlara vergileri de dahil ettiğimizde S8'in ülkemizde 3,800-four,000 TL aralığında S8 Plus'ın da four,300-four,500 TL aralığında satışa çıkacağını söyleyebiliriz.


İlk tiklayınız olarak yayınlanan test sonuçları ile birlikte Galaxy S8'e ait birçok özellik ortaya çıkarken, Galaxy S8'e ait olduğu iddia edilen fotoğraflar ve hatta Galaxy S8 çalışırken ki videolar bile yayınlandı. Sızıntı paylaşım yapan ana kaynaklara göre, Galaxy S8'in kamera çözünürlüğü belli.


Bunun yerine Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus isimli iki modelin piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Galaxy S7, Galaxy S7 Plus ve Galaxy S7 Edge gibi modellerden zaten bahsediliyordu. Bunun yanında Galaxy S8 modeli için en çok konuşulacak aksesuarların başında genişletilmiş bağlantı seçeneklerine sahip bir Multimedya Dock olacak.


Kanada Ulaştırma Bakanlığı, güç ünitelerinin ısınması ve patlaması sorununun henüz çözülememesi nedeniyle Samsung'un Galaxy Note 7 model telefonunu kargo dahil tüm ticari uçuşlarda yasaklama kararı aldı ve yolcuların söz konusu telefon modelini üzerlerinde veya bagajlarında bulunduramayacağını açıkladı.


TouchWiz arayüzü her Galaxy telefonunda olduğu gibi E5'te de mevcut ve deneyim bakımından diğer Samsung telefonlarından aşağı kalır bir yanı yok. Çin'in Twitter'ı olarak nitelendirilen Weibo'da, Galaxy S7 modeline ait olduğu söylenen ön panel yayınlandı. Galaxy S7 edge, incelememizin başında da belirttiğimiz gibi iki varyantla geliyor.


Son iddialara göre bu cihazların hepsi de 21 Şubat'ta düzenlenecek olan MWC 2016 etkinliği kapsamında Samsung Unpacked basın toplantısı ile tanıtılacak. Son olarak, Galaxy S8 için hazırlandığı iddiası ile yeni kılıf görselleri ortaya çıktı. Telefonların ekranı bir önceki Galaxy S7 Edge'de olduğu gibi sola ve sağa dışarı doğru kavis alacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *